• Lida Nasıl Kullanılır?

  lida zayıflama hapı sabah kahvaltısından 15 dakika önce bir bardak su ile kullanılır.

 • Ayda Kaç Kilo Veririm?

  Tam net bir oran vermek mümkün değil. Lakin düzenli kullanımlarda müşteriler 4-12 kilo arasında kilo verdiklerini bize iletiyorlar.

 • Kimler Kullanamaz?

  Kalp Tansiyon Hastaları, Kronik böbrek yetmezliği olan kişiler, Hamile ve emzirenler lida kullanamaz.

 • Sattığınız Lida Orjinal Mi?

  Stoklarımızda kesinlikle sahte ürün bulunmaz. Ürünler kontrol edildikten sonra stoklara alınır. Ayrıca orjinallik belirtileri olan kapsül üzerinde ki seri numarası, Kutu hologramı ve ağız kuruluğu tokluk hissi etkisi mevcuttur.

Lida’nın gizemini merak etmiyor musun?

Lida Zayıflama ürünü nasıl bu kadar etkili olabilir? Bu kadar kısa sürede nasıl bu kadar büyük faydalar sağlayabilir? İşte bu bölümde bu sırrı size açıklamak istiyoruz!

Lida, tamamen bitkisel içeriği ile kısa sürede harika sonuçlar elde edebilir, çünkü Çin Halk Cumhuriyeti Yunnan Eyaletinde bulunan Kunming Dali Fabrikası ve Km-Lc Laboratuvarları, bitkilerin etkinliğini sürekli araştırıyor ve bu konuda. Kore’nin en gözde bitki kökü olan Ginseng’i araştırarak başlayan bu büyük ekip, dünyadaki en etkili Ginseng ekstresini yarattı ve piyasaya sürdü. Bu preparat o kadar etkili oldu ki, Çin’deki doktorlar tarafından diyabet ve alzheimer hastalarını reçete etmek için reçete edildi. İkincisi, kellik ve saç dökülmesi için etkili olacak bir hazırlık araştırmasına giren Km-Lc Laboratuvarları, 1 yıllık araştırma sonucunda YUDA adlı mükemmel bir ürünün ortaya çıkmasını imzaladı ve bu ürün insanlar üzerinde% 90 başarı elde etti. saç dökülmesi problemleri ve kellik problemleri ile.

Kuruluşunun 4. yılında, kilo kaybı ve sağlıklı zayıflama ile ilgilenen Km-Lc, uzun araştırmalardan sonra farklı isimler altında 3 ürün piyasaya sürdü ve bu ürünlerden biri Dali bölgesindeki insanların genel obezite sorunu ile ilgilidir. fabrika ve araştırma tesisi bulunmaktadır. Bu bölgedeki insanlar diğer bölgelere göre daha yüksek obezite oranına sahiptir.) Li-Da adı verilmiştir. Mucizevi bir aktif madde olan Dai Dai Hua Jiao Nang, “Narenciye Çiçeği ve Yaprak Ekstresi” ile Lida diğer ürünlerden hızla uzaklaştırıldı ve mükemmel bir satış potansiyeli elde etti. Satış potansiyelinin nedeni açıkçası mucizevi bir etki olmuştur. Lida, Bağışıklık sistemini çalıştırarak çok kısa sürede büyük sonuçlar getiren harika bir üründür. Tiroid sistemini aktive ederek, oturduğunuz yerde (hareketsiz bile) ve ürünle 1 ayda ortalama 6 Kg kilo kaybı sağlar. sonuç elde edilebilir.

Lida ilk versiyonu ile mucizevi bir şekilde büyüdü ve bu büyüme üretici şirkete bazı olumsuz yükler getirdi. Ürün piyasaya sürüldükten yaklaşık 1 yıl sonra ortaya çıkan taklit ürünler ciddi önlemler almak zorunda kaldı. Kısa sürede uygulanan bu tedbirler, kutu ve kapsüllerin üretim ve baskı kalitesinin iyileştirilmesini içerir. Bunu uygulayan şirket, kısa sürede taklit edilemeyen bir ürün kalitesi imzalamıştır.