Zayıflama Subliminal

Subliminal nedir?

Subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajların insanın bilinçaltını etkiledikleri ileri sürülmektedir. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Dizilerde veya filmlerde karakterlerin içtiği içecek markaları, kıyafetleri subliminal mesaj örneklerindendir. Bu tekniklerin amaçları, etkisi, kullanım sıklığı ve rekabet gibi konularda ahlaka uygunluğu konuları tartışmalıdır. Marka ve ürünlerin pazarlamasından toplumun ilgi, ihtiyaç ve algısını değiştirmeye kadar birçok konuda kullanılmaktadır. Bir kişiyi, kurumu ya da ürünü kötü göstermek için o şey ile kötü olan bir nesnenin aynı temada işlenmesi subliminal mesajın en yaygın kullanılma şeklidir. Şu ana kadar yapılan çalışmalar neticesinde en bilinçli ve defansif kişiler bile bu mesajları ilk bakışta %100 olarak çözememektedir. Bu da toplumlarımızı yönlendirmeli reklamlara karşı savunmasız bırakmaktadır.

Zayıflama subliminal

Subliminal yöntemler ile zayıflamak tamamen hayal gücünüze bağlıdır 🙂 Böyle bir zayıflama yöntemi varsa da etkisi, Ve uygulanabilirliği oldukça zor bir yöntemdir. Bunun yerine Spor ve diyet yapabilir, Spor ve diyet yapma imkanınız yoksa çeşitli gıda takviyeleri, Zayıflama çayları ile zayıflayabilirsiniz. Zayıflama duası, Zayıflama subliminal, gibi yöntemler sadece zaman kaybı olacaktır. Spor ve diyet imkanı bulamayan kişiler için lida zayıflama hapı kullanımı basit ve etkili bir yöntemdir. Kullanıcı yorumlarını incelemek için https://www.instagram.com/lidaformofficial instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlk öncelikle lida zayıflama hapını; Kalp tansiyon hastaları, Kronik böbrek hastaları, Hamile ve emziren kişiler kullanamaz. Bu rahatsızlıklara sahip değilseniz eğer lida ile sizde tanışın ve kolay kilo vermenin şehir efsanesi olmadığını, Lida ile mümkün olabileceğini anlayın.

Lida Nedir?

Lida Zayıflama hapı içerisinde 30 kapsül bulunur. Günde bir adet sabah kahvaltısından 5-10 dakika önce kullanılır. Bir kutu lida içerisinde ki 30 kapsül, Toplamda 1 aylık kullanım sağlar.

Etkisi

Lida kullandığınız gün içinde iştahta azalma meydana getirir. Ve bu etkiyi tokluk hissi vererek sağlar. Ayrıca L-karnitin sayesinde yağ yakımını tetikler ve bölgesel incelme sağlar. Ödem atıcı etkisi, Metabolizma da yer kaplayan atıkların vücuttan uzaklaştırılmasını sağlar. 10 kilo üzerinde fazlası olan kişiler, Genellikle 4-8 kilo arasında kilo verdiklerini belirtmekteler.

Sitemiz üzerinden lida siparişi verebilirsiniz. Yada ürün hakkında tam detay için ana sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir